Semicenk’le Altın Kelebek Kazanan Doğu Swag, Sosyal Medyadan Kendilerine “Barbar” Diyen Kullanıcıyı Affetmedi

Semicenk’le birlikte seslendirdiği ‘Pişman Değilim’ şarkısı ile bu yıl 49.’su düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde, ‘Yılın Şarkısı’ ödülünün sahibi olan Doğu Swag, sosyal medyada haklarında yazılanlar konusunda açıklamada bulundu. Tören sırasındaki hareketleriyle dikkat çeken ikilinin durumu açıkladıkları bir videoya gelen yorum Doğu Swag’in sinirlerini bozdu.

49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne katılan isimler arasında Semicenk ve Doğu Swag de vardı hatırlarsanız.

Olaylı ve kaos dolu bir gecenin altına imza atmıştık hep beraber. Bu yıl en çok dinlenen isimlerden biri olan Semicenk de, şarkıdaki ortağı Doğu Swag ile birlikte ödülün sahibi oldu.

Yılın Şarkısı ödülünün sahibi olan ikilinin gece boyunca yaptıkları dillerden düşmedi.

image.teve2.com.tr

Bir yandan konuşmaları, ‘Pişman Değilim’ performansları ve tören sırasında yaptıkları çok konuşuldu. İkili şimdilerde TikTok ve Instagram üzerinden sık sık birlikte canlı yayın açıyor. Bu sırada da tören gecesi yaşananları konuşuyor.

Semicenk’in tören sırasında telefonundan oyun oynamasından tutun da, Norm Ender’in Parla marşını söylemesine eşlik etmemesine kadar pek çok şey konuşmuştuk.

Bunları gören Semicenk de sosyal medyada videolarının üzerine ‘ampul’ editlediklerini söylüyor. ‘Cumhuriyet’ten bahsedildiğinde suratı asıldı’ ifadelerine karşı da ‘Ne alakası var kardeşim, ben acıktım. Açtım o törende ben.’ dedi.

Yaptıkları canlı yayında açıklamalarını sürdüren ikili, Esra Erol’dan da azar işittiklerini söyledi. Doğu Swag “Esra Erol annem gibi azarladı beni.” dedi. ?

Doğu Swag ‘Esra Erol bize kızdı. Biz bir şey konuşuyorduk 2 dakika aramızda. Esra Erol böyle döndü arkaya ‘şşşt sessiz’ dedi bize. Bize kızdı, annem gibi kızdı bize’ dedi. Semicenk ise ‘Moralim bozuldu.’ diye cevap verdi. Doğu Swag’in isyanı ise ‘Ben ödül almadan 15 dakika önce Esra Erol’dan azar işittim! Bunun hesabını kim verecek?’ oldu. ?

Bu konuşmaların yaşandığı canlı yayın kesiti, bir takipçileri tarafından kahkahalarla Twitter’da paylaşılınca, Admihan Serengil isimli kullanıcı Semicenk ve Doğu Swag için “Tiplerinden barbarlık akıyor.” yorumunu yaptı.

Bu yorumu gören Doğu Swag ise yazılan bu yakıştırmalara dayanamadı ve “Biz en azından bir şeyler yapmışız, sen ne yaptın? Cacık mı?” cevabını verdi.

İşte Semicenk ve Doğu Swag’in tüm iddialara cevap verdikleri o video:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir