Ünlü Spiker Hande Sarıoğlu Tacize Uğradığını Açıkladı: ‘Seni Buradan Aldırırım’

Ünlü spor spikeri Hande Sarıoğlu, Nişantaşı’nda tacize uğradığını açıkladı. Tacizcinin üzerine yürüdüğünü söyleyen Sarıoğlu o anları Snop Magazin’le paylaştı.

Kaynak: https://www.snobmagazin.com/unlu-sunu…

Kalça dansı sonrası HaberTürk’teki işinden kovulan Hande Sarıoğlu, Youtube’ta açtığı kanalla yoluna devam etmişti.

Spor spikeri olan fakat işi dışında yaptığı danslarla ve kıyafetleriyle gündeme gelen Sarıoğlu, gündeme bomba gibi düşen videolarla çok konuşulmuştu.

Ünlü isimlerle yaşadığı polemikler de haberlere zaman zaman konu olmuştu. Şimdi ise Saroğlu, tacize uğradığını açıkladı.

Snop Magazin’e konuşan Saroğlu, “Nişantaşı’nda yürüyorum, herifin biri ben önünden geçerken ‘çok güzelsin yeaa’ diye bana laf söyledi. Ben de hiç lafımı esirgemem böyle durumlarda. Döndüm, üstüne yürüdüm, sen hayırdır, böyle rahat rahat sağa sola laf atma hakkını, haddini kimden alıyorsun, seni buradan aldırırım dedim!”

“Hemen yan çizdi, ben sana söylemedim diyor, yanından erkek geçiyor o esnada ve utanmadan ona söyledim diyor. Böyle densizleri sokak ortasında hiç edeceksin. Lafı ağzının ortasına yapıştıracaksın ki bir daha had bulamayacaklar öyle rahat rahat sokaktan geçen kadınlara dil uzatmaya.”

“Ben hiç affetmem, bunu gibi erkeğim diye ortalarda gezenlere hadlerini bildiririm. Kimse de susup başını yere eğip geçip gitmesin.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x